cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

problem with automatycal

tomasza
Community Member

wracam do tematu, jest jakiś problem z lokalizacją i ustawieniem rutyn wg geolokalizacji. Nie działają, gdy wchodzę, lub wychodzę z określonego miejsca np. podpięte urządzenia- i zaznaczam, że wszytko jest prawidłowo skonfigurowane- ponieważ na początku 1 może 2 razy działa wszystko prawidłowo, a potem przestaje. Co ciekawe, na innych obcych app również taki sam problem, jak w GH.
Może ktoś coś ma w tym temacie?

2 REPLIES 2

salbando
Community Member

Jak długo czekałeś na zmianę statusu z W domu na Poza domem po minięciu geofence? Zauważyłem, że aktualizacja tego stanu przez aplikację Google Home może zająć trochę czasu. Jeśli mój telefon przejdzie przez strefę geofence, minie ponad pół godziny, zanim będzie widoczny jako „Nieobecny”. Swoją drogą nie mówię po polsku, używam do tego Tłumacza Google. Mam nadzieję, że zostało poprawnie przetłumaczone.

tomasza
Community Member

Czasem po skonfiguracji działa natychmiast, czasem faktycznie 2 godziny. Problem w tym, że obecnie nie działa nawet z opóźnieniem. Początkowo wyniłem inne app, ale one są ok. Problem leży po stronie google. Nie wiem, co oni  z tym robią- z tego wynika, że nie jestem jedyny, ale są też inni z takim problemem. Google weźcie się do roboty